120,937 views 141 on YTPak
138 21

Published on 15 Jul 2013 | over 4 years ago

Regjisor: Kristaq Dhamo,
Skenari: Vath Koreshi, Neshat Tozaj
Producent: Kinostudio "Shqipƫria e Re"
Muzika: Kujtim Laro

Lozin Aktoret:
Krenar Arifi (Petriti)
Perika Gjezi (Gjergji)
Zhani Zicishti (Jani)
Tonin Ujka
Ndrek Luca -- (Meti)
Enver Dauti -- (minister i brendshem)
Albert Verria -- (Ibishi)
Reshat Arbana (Ugolini)
Fitim Makashi (togeri)
Ilia Shyti (Murdari)
Mirush Kabashi (Arifi)
Liza Hajati (Gabriela)
Anton Pilo
Theofil Haxhijani
Ferdinand Radi
Permbajtja:
Petriti hyn si pastrues ne Ministrine e Brendeshme. Djaloshi i ri zbulon shume te fshehta te ketyre korridoreve dhe te bashkepunetoreve te fashizmit. Ai kerkon te largohet, por njihet me Gjergjin, nje ilegal qe i kerkon te vazhdoje te punoje me durim. Plot ankth dhe kurajo ai indihmon ilegalet per te rrembyer nje arkiv te rendesishem.
Customize Your Hybrid Embed Video Player!

6-digit hexadecimal color code without # symbol.

 

Report video function is under development.

 


Loading related videos...