9,681,921 views 181 on YTPak
55,559 6,157

Published on 25 Jun 2015 | about 1 year ago

Kup album: goo.gl/8O48Y2
Kup mp3: goo.gl/O4e22R
Kup album mp3: goo.gl/fRji9x
Gang Albanii na fb: www.facebook.com/gangalbaniio.. .

Pobierz MP3 "Królowie życia"! Wyślij sms o treść MP3 GA9 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto), regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl

Król i jego Gang udostępniają klip do tytułowego numeru z albumu "Królowie życia". Utwór otwierający płytę opowiada o genezie wspólnego projektu Popka, Borixona i Rozbójnika Alibaby. Jest to już ostatnie video, które zamyka promocję debiutanckiego krążka Gangu Albanii. Za obraz odpowiada ekipa Evil Eye Studio. Album "Królowie życia" cały czas dostępny jest na www.preorder.pl !

W ponad dwudziestoletniej historii polskiego rapu tworzono już wiele supergrup . Niepowtarzalny Gang Albanii jest tylko jeden. "Dwóch chorych MC i chory producent" – mówią o sobie założyciele składu. Gang Albanii tworzą Popek, Borixon i Rozbójnik Alibaba, znany także jako producent muzyki klubowej pod pseudonimem Robert M.

"Królowie życia" to płyta, która złamie wszelkie konwencje klasycznego rapu. Świadczyć o tym może fakt, że dzięki niestandardowej promocji, jeszcze przed wydaniem jakiegokolwiek singla, zespół zebrał wokół siebie ponad 70 tysięcy fanów na facebooku. Kolejnym elementem, który podgrzewa atmosferę przed premierą płyty, jest obsada. Trzej artyści tworzący supergrupę to osoby rozpoznawalne, budzące kontrowersje i przyciągające uwagę odbiorców. Popka, Borixona i Alibabę łączy także jeszcze jedna cecha – zabawa muzyką, będąca tematem przewodnim tego szalonego i spontanicznego krążka.

W zalewie nowoczesnego brzmienia i wszechobecnej elektroniki, która coraz śmielej wkracza w rodzimy rap, Gang Albanii prezentuje swoje podejście do tematu ewolucji tego gatunku muzyki. Chwytliwe podkłady i szybko zapadające w pamięć refreny gwarantują, że płyta "Królowie życia" szybko stanie się imprezowym klasykiem.

Gang Albanii na platformach cyfrowych:
iTunes:itunes.apple.com/pl/album/kro.. .
Google Play: play.google.com/store/music/a.. .
Muzodajnia:www1.plus.pl/muzodajnia/main/a.. .
PlayTheMusic: www.playthemusic.pl/mp3/utwor... .
Ptmusic: www.ptmusic.pl/main/album.htm .

Streaming:
Spotify: play.spotify.com/album/7ydKhZ.. .
WiMP: play.wimpmusic.com/album/4475.. .
Tidal: listen.tidalhifi.com/album/447.. .
Deezer: www.deezer.com/album/10075526

Title: Królowie życia ;
Artist: Gang Albanii ;
Album: Królowie życia ;
Producer: Rozbójnik Alibaba ;
Video: Evil Eye Studio ;
Lyrics: Popek, Borixon ;
Label: Step Records ;

Loading related videos...