75,120 views 175 on YTPak
258 87

Published on 23 Feb 2017 | about 1 year ago

Нашата колешка, Моника Талеска, влезе во подолг разговор со една граѓанка на која ѝ е тешко да замисли коалиција меѓу СДСМ и ДУИ, но нема ништо против коалиција меѓу ВМРО-ДПМНЕ и ДУИ. Притоа, таа изрази стравувања за опстанокот на земјата, но сè ѝ стана јасно кога слушна дека е анкетирана од екипата на ЦИВИЛ Медиа, составена од една Македонка, еден Ром и еден Албанец...
Customize Your Hybrid Embed Video Player!

6-digit hexadecimal color code without # symbol.

 

Report video function is under development.

 


Loading related videos...