357,594 views 228 on YTPak
677 76

Published on 17 Feb 2015 | about 1 year ago

55. Bölüm HD
Ötesiz İnsanlar dizisinin yeni bölümü olan 55. Bölüm'ünde neler olacak? 28 Şubat postmodern darbesinin anlatıldığı ve bu süreçte yaşanan acı olayların konu edildiği Ötesiz İnsanlar, büyük sürprizlerle dolu yeni bölümleriyle ekrana geliyor. Samanyolu TV ve Küre TV'de yayınlanan Ötesiz İnsanlar dizisi 54. Bölüm yeni fragman izle.

Üsteğmen Deniz ile idealist bir öğrenci olan Elif’in 28 Şubat döneminin tüm engellemelerine rağmen verdikleri zorlu mücadeleyi ekrana getiren Ötesiz İnsanlar’ın Pazartesi günkü 55. bölümünde;

Deniz’in Sanem’le evlendiğini öğrenen Elif, büyük şaşkınlık yaşar. Deniz, Elif’le konuşmak için aracına atlayarak peşinden gider. Ancak aracı çılgınca süren Deniz, büyük bir kaza yapar. Olayın üzerinden altı ay geçer. Karnı burnunda olan Elif, doğum yapmak için hastaneye kaldırılır. Bu sırada Rana Hanım’ın yaşadığı ortaya çıkar. Hastaneden çıkmaya çalışan Elif, Rana Hanım’ı bulmak ister ancak babasının yargılandığı mahkemeden şok edici bir kararın çıktığını öğrenir. Altı ay boyunca Elif’i göremeyen Deniz ise sürpriz bir tehlike ile karşı karşıya kalır.

Loading related videos...