710,950 views 286 on YTPak
12,043 1,909

Published on 16 Oct 2016 | about 1 year ago

AMANDA CERNY TÜRKİYE'YE GELİN Mİ GELİYOR ?
AMANDA CERNY VE CAFER LALEK OLAYLARI VİRAL!
AMANDA CERNY OLAYI BİR VİRAL Mİ ?
Video hoşunuza gittiyse "beğenmeyi" unutmayın!
➤➤Yeni videoları kaçırmamak için www.youtube.com/channel/UCutzrEt20h52GqyHA03cPbQ tıklayarak abone olabilirsiniz!

Snapchat ve Instagram'ın dünyaca ünlü yıldızı Amanda Cerny’i, iki gün önce Twitter'dan Yozgat’a davet eden Cafer Lalek isimli vatandaşın bu özgüveni sosyal medyanın gündemine oturdu.

Birçok insan Cafer Lalek'le dalga geçti ancak bugün o insanları şoke eden bir gelişme yaşandı. Amanda Cerny, Twitter hesabından Yozgatlı Lalek'e evlenme teklifi etti.

Hesabın bir troll hesabı olup olmadığı konuşuluyor. Öyle ki sosyal medya kullanıcıları olayın artık "Yozgat virali" olduğu teorisini bile öne sürmeye başladı.

Amanda Cerny’i, iki gün önce Twitter'dan Yozgat’a davet eden Cafer Lalek isimli vatandaşa Cerny dün Yozgat daveti karşısında, “Bing gerçekten bunu çevirmede oldukça berbat.. Haha.. Ama anladığım kadarıyla beni Türkiye’ye ziyarete davet ediyorsun?” diyerek yanıt vermişti. Cafer Lalek de bu tweete "Türkçen yog mu" diye tweet atarak yanıt vermişti.

Geçen gün ise sosyal medyayı karıştıran bir olay yaşandı ve Amanda Cerny, Cafer Lalek'e "Sevgili Cafer Lalek benimle evlenir misin" diye yazdı. Cerny tweetini hem Türkçe hem de İngilizce attı. Bu tweet dakikalar içerisinde binlerce retweet'e kadar uzandı. Türkiye'deki sosyal medya kullanıcıları Cafer Lalek'i Milli Takım'dan daha başarılı bulurken, bazıları da Lalek'i halk kahramanı ilan etti.

NOT: Burak Oyunda'nın "CODE 8465-75777'.+599" adlı videosunu inceledim ve bişey olmadığını gördüm zaten kendiside videonun açıklama kısmına bunun bir oyun olduğunu yazmış...
Burak Oyunda'nın Açıklaması: Arkadaşlar bu GİZEMLİ BİR OYUN VİDEOSUDUR. Kanalımızın adı Burak OYUNDA. Yeni oyun serimizin ilk videosunda amaç şifreleri çözmek

☎ İş Teklifleri İçin: muratzby07@gmail.com
➤İNSTAGRAM: www.instagram.com/muratozbeyhd/

➤➤Bunlarıda İzlemeyi Unutmayın!
ÇILGINLAR GİBİ AĞLADIM: youtu.be/Ccl1u9XPxU8
Facebook Canlı Yayında POMPALI TÜFEKLE İntihar Etti:youtu.be/_LDHosD9rAc
YOUTUBER'LARA GEREKSİZ SANSÜR 2: youtu.be/UwNCMcW5lXk
YOUTUBER'LARA GEREKSİZ SANSÜR: youtu.be/C7INdkERDAg
SAKARYA'DA KOCAMAN DEV KAYDIRAK: youtu.be/AF44li4L6qE
GÜLMEME CHALLENGE (Tayfun Yılmaz Vine): youtu.be/SfVZTXO3awE
Customize Your Hybrid Embed Video Player!

6-digit hexadecimal color code without # symbol.

 

Report video function is under development.

 


Loading related videos...