20,662,222 views 1,769 on YTPak
6,029 3,998

Published on 27 Jan 2016 | over 2 years ago

Aklımız bazen bize oyun oynar ve olmadık şeyleri olmadık şekilde algılamamıza neden olur. İşte aklınızın belden aşağıya çalıştığının kanıtı 10 göz yanılmasına sebep olan fotoğraf.

Abone Olmak İçin : goo.gl/BzPQIi
En Akıl Almaz 10 Hastalık : goo.gl/mvh5LX
Ninjalar Hakkında Bilinmeyenler : goo.gl/u3ryYc
Facebook : goo.gl/iTHkGY


İçindekiler

Bu fotoğrafta ne görüyorsunuz? ... Peki gördüğünüzden emin misiniz? ... Bunun sadece bir parmak olduğunu söylesem? İşte size aklınızın fesat olduğunu gösteren 10 fotoğraf.
Bir görüntüye yanlış zoom yapıldığında, ondan aldığımız mesajın nasıl bir anda değiştiğine en büyük örneklerden biri bu fotoğraftır. Bu fotoğrafı ilk gördüğünüzde eminim ki aklınıza kadınların cinsel organı gelmiştir. Ama fotoğraftan zoomu kaldırdığımız zaman, bu fotoğrafın sadece yeni dövme yaptırmış birinin kol altı olduğunu görebilirsiniz.
İlk görüşte, bu fotoğraftaki iki kızın biraz fazla samimi olduğunu düşündünüz değil mi? Ama durum hiçte öyle değil. Fotoğrafa dikkatli baktığınızda öndeki esmer kadının bacak bacak üstüne atıp elini de bacaklarının arasına koyduğunu görebilirsiniz .
Bu fotoğrafı gördüğünüzde muhtemelen aklınız hemen bir fesatlık düşünmüştür. Aman sakin olun durum hiçte gördüğünüz gibi değil. Bu fotoğraftaki kızın şanssızlığı bisiklet koltuğundaki renk seçiminin kötü olmasıdır.
Bu fotoğrafa ilk baktığınızda güzel göğüslü bir kadının dekoltesi sandıysanız, bir kez de yakından bakmalısınız. Aslında bu fotoğraf sadece çengele takılı, kenarı katlanmış bir kağıt.
İlk görüşte, bu fotoğraf iğrenç bir porno filminden alınmış bir sahne gibi gelmiş olabilir. Ama işin aslı, bu fotoğraf yavru bir domuzun iki tane büyük domuzun arasında yemek yeme anına aittir.
Eğer bu resim için videoya +18 yaş sınırı koymamız gerektiğini düşünüyorsanız, kafanızı 90 derece çevirip fotoğrafa bir kere daha bakmalısınız. Aslında bu sadece, birinin yattığı yerde, gözleri kapalı olarak, kendi fotoğrafını çekmesinden ibarettir.
Arkadaşlarınızla fotoğraf çektirmek herkesin yaptığı bir şeydir. Ama bu fotoğraftaki gibi aynı ten rengine sahipseniz ve arkadaşınızın kolu sizi çıplakmışsınız gibi gösteriyorsa poz verirken daha dikkatli olmak lazım.
Bu seferki fotoğraf kesinlikle +18 olmalı dediğinizi duyar gibiyim. Ama tahmin edersiniz ki durum yine düşündüğünüz gibi değil. Bu fotoğraf sadece bir mantar.
Bir şehri geziyordunuz ve bir de baktınızki karşınızda bu heykeller. Aklınıza ilk ne gelirdi? Aman yanlış düşünmeyin. Bu fotoğrafta aslında sadece kadın ve erkek heykeli değil bir de erkeğin elinden tutan bir çocuk heykeli var, ve sandığınız şeyde o çocugun kolu.
Mobilya mağazası için hazırlanan bir katalogda bu resme rastlarsanız ne düşünürsünüz? Umarım sadece aklınıza birbirine yapışık iki koltuk başı gelmiştir. Öyle değilse çok fesat fikirlisiniz.

Twin Musicom sanatçısının Italian Afternoon adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Sanatçı: www.twinmusicom.org/
Customize Your Hybrid Embed Video Player!

6-digit hexadecimal color code without # symbol.

 

Report video function is under development.

 


Loading related videos...