882,824 views 113 on YTPak
1,392 296

Published on 16 Mar 2015 | about 1 year ago

Küçük Gelin dizisinin yeni bölümü olan 70. Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Küçük Gelin, yeni bölümleriyle pazar günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Yeni yayın dönemine hızlı bir giriş yapan ve çocuk annelerin dramını konu alan Küçük Gelin dizisi, pazar akşamı merakla beklenen 70. Bölümüyle ekrana geliyor.

Melek ve Zehra'ya Kötü Sürpriz

Birbirine kavuşan Zehra ve Melek’in mutluluğu Devran’ın araya girmesiyle yarım kalır. Devran, bu olup bitenlerde konaktan birinin parmağı olduğunu düşünür ve Azad’ı hedef gösterir. Melek’i gizlice takibe başlayan Devran’ı durdurmak isteyen Azad, planı değiştirir ancak bu kez büyük bir tehlikeyi göze almak zorunda kalır. Bu sırada Nujin Ana ve konaktakiler Zehra ile ilgili saklanan gerçeğin ortaya çıkmasıyla şok yaşar. Azad’ın yardımıyla Kuzey Irak’tan Norveç’e gitmeyi planlayan Melek ve Zehra’yı ise sınırda kötü bir sürpriz bekler.

Küçük Gelin, heyecan dolu yeni bölümüyle 15 Mart Pazar günü, saat 20:50’de Samanyolu TV’de.

Küçük Gelin dizisinin yeni bölümü olan 70. Bölümünü HD ve tek parça olarak Küre TV’den izleyebilirsiniz. Küçük Gelin Son Bölüm Full HD Tek Part İzle. Küçük Gelin dizisi yeni bölümleriyle pazar akşamı Samanyolu TV ve Küre TV’de...

Loading related videos...