492,912 views 544 on YTPak
4,792 204

Published on 01 Nov 2015 | over 2 years ago

Tonguç Meclis için il ve okul temsilcileri TONGUCAKADEMİ.COM ve YOUTUBE kanallarımıza yüklenen videonun altındaki oylarınızla seçilecek.

Tonguç Temsilcileri ; Tonguç Akademi'nin video planlamasını, hedeflerini, ihtiyaçlarını direk olarak Tonguç Akademi'ye iletebilecek, gerekli durumlarda görüntülü konuşma yapılabilecek.

Oy vermek için her kullanıcı bu videonun altına bir kereye mahsus adayının ismini, sınıfını, ilini, okulunu yazdığında oy vermiş sayılacak.

Bu video Youtube'daki Tonguç Akademi, Tonguç Akademi YGS-LYS, Tonguç Akademi Teog kanallarımızda, tongucakademi.com adresimizde ve Facebook sayfamızda olmak üzere toplam 5 yerde yayınlacak.
Bu sayede her kişi istediği adaya 5 defa oy verme hakkına sahip.

Bir kişi yalnızca 1 adayı olabilir. Aynı kişi 2 farklı adaya oy veremez, verdiğinde oyları geçersiz sayılır.

Adayların bilgilerinin tam ve doğru girilmesi şart. Aynı kişi aynı video altında sadece bir oy verme haklına sahip. Ama diğer kanallardan oy verme süreci devam ediyor.
Kendine de oy verebilirsin.


Tonguç Akademi YGS-LYS ► goo.gl/vuNIOL
Tonguç Akademi Teog kanalı ► goo.gl/rlOa6I

Diğer Sosyal Medya Hesaplarımız:

Web Sitemiz ► goo.gl/ihZutG
Tonguç'un Instagram'ı da var ► goo.gl/pyQPwE
Facebook'suz olmaz ► goo.gl/OH4VsC
Twit atmadan duramıyoruz ► goo.gl/V03f2t

Bilinen tüm eğitim anlayışının ötesinde eğlenceli çizimler ve anlatımıyla Tonguç Akademi'de dersler çok zevkli. Tonguç'un zıpır sorularıyla siz de YGS, LYS ve TEOG yolunda eğlenirken öğrenmenin keyfini çıkartın. Sorularınızı ve yorumlarınızı da yazmayı unutmayın :) Takipte kalın ► goo.gl/2vtIZC
Customize Your Hybrid Embed Video Player!

6-digit hexadecimal color code without # symbol.

 

Report video function is under development.

 


Loading related videos...