3,645,110 views 215 on YTPak
23,695 1,498

Published on 10 Dec 2013 | over 4 years ago

DevRap Freestyle Event at Ankara, Turkey (20.Nisan.2013)

Çok konuşulan ve Devrap tarafından bilinçli olarak karşılaştırıldıkları gibi asılsız iddalara neden olan mücadele.
Mc'ler tarafından yapılan açıklamalarda yarışmadan önce görüşmeme kararı aldıklarını belirtmişlerdir.
www.facebook.com/allameofficial61/posts/504108949645887
Selamlar, Joker ile yaklaşık 6 aydır yollarımızı ayırmış bulunuyoruz ve hiçbir şekilde tekrardan bir çalışma içinde bulunmayacağız veyahut bizi aynı proje içerisinde göremeyeceksiniz. Bu kararın nedenlerini oturup size anlatacak halimiz yok, özel sebeplerden dolayı böyle bir karar aldık ve her iki taraf da bu karardan mutlu bir şekilde müzikal kariyerine devam ediyor. Devrap freestyle yarışmasında karşı karşıya geldik ve olması gerektiği gibi freestyle kapıştık orada kurmuş olduğumuz cümleler tamamiyle joker ile beni ilgilendiren ithamlardır ve buna hiçkimsenin sesini çıkarmaya hakkı yoktur. "am uğruna 7 yıllık dostu sattın" cümlesi metenin şuan ki ilişkisiyle alakası olmayıp geçmişte yaşanılan bir olayla alakalı söylenmiş bir sözdür keza meteyle bunu konuştuk ne demek istediğimi o da iyi biliyor.

Sonuç olarak şunu söylemem gerekiyor, bugüne kadar kimsenin ekmeğinde emeğinde veya başarısında gözüm olmadı hep kendi yaptığım işle biyerlere gelmeye çalıştım ki bunu başardığıma inanıyorum. Bazen konuşmamak en iyisidir ya bende öyle yapıyorum çünkü beni tanıyan insanlar nasıl biri olduğumun fazla fazla farkındalar o yüzden herhangi bir sıkıntım yok.

Sizden ricam şu, bildiğiniz veya bilmediğiniz yada tahmin yürüterek sonuca vardığınız o salak düşüncelerden artık kurtulun, siz dinleyicisiniz yaşam koçu değil o yüzden bırakın da insanların özeli kendilerine kalsın ve saygıyı asla ihmal etme çünkü 5-10 sene sonra ihtiyacın olacak. Saygılar ve sevgiler.

Allame
Customize Your Hybrid Embed Video Player!

6-digit hexadecimal color code without # symbol.

 

Report video function is under development.

 


Loading related videos...