867,821 views 203 on YTPak
611 416

Published on 02 Feb 2014 | over 4 years ago

به گزارش پایگاه خبری در هنگام پخش زنده مراسم عزاداری رحلت پیامبر اكرم (ص) و امام حسن مجتبی(ع) اشتباه بسیار بزرگی رخ داد و تصاویر شیر دادن یک مادر به نوزادش به طور زنده به روی آنتن شبكه گلستان رفت. نکته جالب اینکه دوربین روی این صحنه چند بار زوم کرد تا بيننده همه چیز را به طور عریان ببيند!

شنیده‌ها حاکی است که فیلمبردار این برنامه با تصور اینکه تصاویر روی آنتن از دوربین دیگری در حال پخش است صحنه‌هاي مورد بحث را ضبط و به عنوان یک شکار صحنه (!) آن را به همکاران خود در پخش نشان می‌داده است. فارغ از اینکه علاوه بر همکاران وی کل مخاطبین نیز هنرنمایی فیلمبردار (!) را مشاهده می‌کنند.

دقایقی از این اتفاق نگذشته بود که تلفن‌های سازمان به صدا درآمد و صدای اعتراض بسیاری از مخاطبان بلند شد. پخش این صحنه از هر نظر مشکل داشت. جدای از خود تصاویر تعلق آنها به یک بانوی ترکمن و آن هم در پخش مراسمی‌ با محوريت وحدت شیعه و سنی حاشیه‌های این موضوع را دوچندان کرد.

گرچه پس از این اتفاق فیلمبردار اخراج و تهیه کننده برنامه نیز به طور موقت تعلیق شد اما این اقدامات هنوز نتوانسته حاشیه‌ها را برای صادق مقدسی مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان تمام کند. کار به دفتر نمایندگی ولی فقیه هم کشیده شده و داستان همچنان ادامه دارد.

حال سؤال اینجا است که نقش کسانی چون ناظر پخش، مسئولان صدا و سيما يا حتي خود مديركل مركز در فرايند پخش چيست كه چنين اشتباهاتي در رسانه ملي رخ مي‌دهد؟
Customize Your Hybrid Embed Video Player!

6-digit hexadecimal color code without # symbol.

 

Report video function is under development.

 


Loading related videos...