2,330,762 views 106 on YTPak
18,212 3,704

Published on 11 Oct 2016 | about 1 month ago

NOT: Sansürlenmiştir...
OSMANİYE'nin Düziçi İlçesi'nde 22 yaşındaki E. C., sosyal paylayşım sitesi Facebook hesabından canlı yayın yaparken av tüfeği ile karnına ateş ederek yaşamına son verdi.
Bugün canlı yayında bir kız yüzünden Osmaniye'nin düziçi ilçesinde E. C. adında bir genç facebook canlı yayında av tüfeğiyle intihar etti. Olayın gerçek olup olmadığını sorgulayanlar mevcut fakat olay tamamen gerçek jandarma soruşturma açtı olay inceleniyor.
Olay saat 15.00 sıralarında ilçeye bağlı Ellek Beldesi'nde meydana geldi. Sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabından "Aşkımız destan yazacaktı, Hani gözler ağlamayacaktı, şimdi söyle gidiyor musun yar, ellerim sensiz yanacak mı" diye dörtlük ve ardından "Canım ablam ve canım yeğenim" yazılı iki fotoğraf paylaşan E. C., sayfasından canlı yayını açtı. Elinde otomatik av tüfeği bulunan genç, " Hiç kimse inanmadı onun için öleceğime. Alın, alın da izleyin" diye konuştuktan sonra av tüfeğini karın boşluğuna dayayarak tetiği çekti. İlk denemede tüfeğin emniyeti kapalı olduğu için ateş almazken, ikinci denemesinde tetiği çekince silah ateş aldı. Bu sırada canlı yayın yaptığı telefon düşünce ekran karardı. Silah sesi üzerine eve gelen yakınları E. C.'in cesidini buldu. İhbar üzerine olay yerine gelen jandarma soruşturma başlattı.
➤➤Yeni videoları kaçırmamak için www.youtube.com/channel/UCutzrEt20h52GqyHA03cPbQ tıklayarak abone olabilirsiniz!

☎ İş Teklifleri İçin: muratzby07@gmail.com
➤SNAPCHAT: www.snapchat.com/add/muratzby
➤İNSTAGRAM: www.instagram.com/MrtZBY07/
➤FACEBOOK: www.facebook.com/muratzby

➤➤Bunlarıda İzlemeyi Unutmayın!
YOUTUBER'LARA GEREKSİZ SANSÜR 2: youtu.be/UwNCMcW5lXk
YOUTUBER'LARA GEREKSİZ SANSÜR: youtu.be/C7INdkERDAg
BİM vs A101 Abur Cuburları: youtu.be/ZSYnz_7cGfc
Yumrukla KARPUZ Kırmak !!! - PARODİ: youtu.be/OkJExZG7glc
Dünyanın EN KORKUNÇ Videoları: www.youtube.com/watch

Loading related videos...