23,387,226 views 894 on YTPak
86,263 7,068

Published on 07 Dec 2014 | over 3 years ago

Floriani releases his newest hit "E di qe don". The young sensations went solo on this project and yet again proves that he is one of the best.

#Floriani #Ediqedon #newhit #AdrianGaxha #Entermedia #Bzzz

Producers: Iwayo , Jay Jay
Lyrics: Festim Arifi - LyricalSon
Video: Entermedia
Publisher: Bzzz

iTunes: smarturl.it/iTunesEdiqedon
Amazon: smarturl.it/AmazonEdiqeDon
Google Play: smarturl.it/GPEdiqeDon
Spotify: smarturl.it/SpotifyEdiqeDon

Facebook: smarturl.it/FacebookFloriani
Instagram: smarturl.it/InstaFloriani

**********

[LYRICS]

S`janë në zjarr
Syt e tonë janë,
Sdi pse t`dyt ngurojm
fjalë për fjalë gjerat kuptim kanë
pse nuk e provojm.

Le tna kan zili
Le të na lakmojn
nukpo mundem më
T`lumtur pa kufi lej le t`xhelozojn
un dhe ti jemi një

REF x2:
Ty te pres zemer vetem a po don?
E di qe don verehesh ne fytyre
Nuk o pun e madhe
mos me thuj qe s'don
E di qe don, don edhe mirë

I pelqej, si pelqej un kam një plan
Du ta kem Klaren (hejj) ta kem pranë

Kot më Ik se nuk ke më shpëtim
Ndjenjat na bashkojn
Me ty qendroj deri në agim
të njejtën t`dyt e dojmë

Le tna kan zili
Le të na lakmojn
nukpo mundem mëë...
t`lumtur pa kufi lej le t`xhelozojn
un dhe ti jemi një....

REF x2:
Ty te pres zemer vetem a po don?
E di qe don verehesh ne fytyre
Nuk o pun e madhe
mos me thuj qe s'don
E di qe don, don edhe mirë

Ty të pres, Zemër sonte ty të pres
thuma fjalen e vërtet,
ti thuma fjalën e vërtet (oooo)

I pelqej, si pelqej un kam një plan
Du ta kem Klaren (hejj) ta kem pranë

REF x2:
Ty te pres zemer vetem a po don?
E di qe don verehesh ne fytyre
Nuk o pun e madhe
mos me thuj qe s'don
E di qe don, don edhe mirë


(C) Bzzz Entertainment 2017

YouTube: smarturl.it/YouTubeBzzz
Website: www.bzzz.tv
Facebook: smarturl.it/FacebookBzzz
Instagram: smarturl.it/InstagramBzzztv
Twitter: smarturl.it/TwitterBzzztv
Customize Your Hybrid Embed Video Player!

6-digit hexadecimal color code without # symbol.

 

Report video function is under development.

 


Loading related videos...