1,187,175 views 329 on YTPak
2,465 170

Published on 21 Aug 2013 | over 4 years ago

Meryem Uzerli Hamile. Muhteşem Yüzyıl dizisinden tükenmişlik sendromu nedeniyle ayrılan Meryem Uzerli ' nin 3 aylık hamile olduğu öğrenildi. Tükenmişlik sendromu hastalığı yüzünden ' Muhteşem Yüzyıl ' dizisini bırakıp Almanya ' ya giden Meryem Uzerli 3 aylık hamile... Borsacı sevgilisi Can Ateş ' ten üç hafta önce ayrılan Meryem Uzerli ' nin 3 aylık hamile olduğu öğrenildi.

Bir yıldır birlikte olduğu Meryem Uzerli ' den ayrıldığını söyleyen Ateş, "Ayrıldığımız doğrudur. Hamile olduğuna dair bir bilgim yok" diyerek şaşırttı. Çiftin ayrılık sebebinin Ateş ' in bu hamileliği istemediğinden dolayı olduğu konuşuluyor.

Uzerli üç hafta önce Instagram sayfasında dünya haritasının fotoğrafını paylaşarak, "Sevgili arkadaşlar size güzel bir çarşamba diliyorum. Dünyamız büyük, Allah büyük... Hayat küçük bir kutu içinde gibi düşünmeyelim ve Allah ' a güvenelim. Size sevgi ve kuvvet gönderiyorum. Çarşamba yeni bir gün" yazısıyla hamile olduğunu o gün öğrendiği ortaya çıktı.

INSTAGRAM'DAN DUYGUSAL AÇIKLAMA

Uzerli üç hafta önce Instagram sayfasında dünya haritasının fotoğrafını paylaşarak, ' Sevgili arkadaşlar size güzel bir çarşamba diliyorum. Dünyamız büyük, Allah büyük... Hayat küçük bir kutu içinde gibi düşünmeyelim ve Allah'a güvenelim. Size sevgi ve kuvvet gönderiyorum. Çarşamba yeni bir gün ' yazısıyla hamile olduğunu o gün öğrendiği ortaya çıktı.

Ayşe Arman Twitter adresinden bu fotoğrafı paylaştı ve ekledi Meryem hamile.
Customize Your Hybrid Embed Video Player!

6-digit hexadecimal color code without # symbol.

 

Report video function is under development.

 


Loading related videos...