8,551,921 views 1,465 on YTPak
63,047 6,080

Published on 18 May 2015 | about 1 year ago

Preorder: goo.gl/8O48Y2
Kup album mp3: goo.gl/fRji9x
Gang Albanii na fb: www.facebook.com/gangalbaniio.. .

Pobierz MP3 "Blachary"! Wyślij sms o treść MP3 GA5 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto), regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl

Czas na kolejną premiere od Gangu Albanii! Po kolejnych świętnie przyjętych video, zespół udostępnia obraz do numeru "Blachary", za który odpowiedzialna jest ekipa Evil Eye Studio. W klipie zagrały Lena Rudkowska i Anna Pura. Utwór promuje krążek "Królowie życia".

Album cały czas możesz nabyć we wszystkich dobrych sklepach muzycznych oraz na www.preorder.pl !

W ponad dwudziestoletniej historii polskiego rapu tworzono już wiele supergrup . Niepowtarzalny Gang Albanii jest tylko jeden. "Dwóch chorych MC i chory producent" – mówią o sobie założyciele składu. Gang Albanii tworzą Popek, Borixon i Rozbójnik Alibaba, znany także jako producent muzyki klubowej pod pseudonimem Robert M.

"Królowie życia" to płyta, która złamie wszelkie konwencje klasycznego rapu. Świadczyć o tym może fakt, że dzięki niestandardowej promocji, jeszcze przed wydaniem jakiegokolwiek singla, zespół zebrał wokół siebie ponad 70 tysięcy fanów na facebooku. Kolejnym elementem, który podgrzewa atmosferę przed premierą płyty, jest obsada. Trzej artyści tworzący supergrupę to osoby rozpoznawalne, budzące kontrowersje i przyciągające uwagę odbiorców. Popka, Borixona i Alibabę łączy także jeszcze jedna cecha – zabawa muzyką, będąca tematem przewodnim tego szalonego i spontanicznego krążka.
W zalewie nowoczesnego brzmienia i wszechobecnej elektroniki, która coraz śmielej wkracza w rodzimy rap, Gang Albanii prezentuje swoje podejście do tematu ewolucji tego gatunku muzyki. Chwytliwe podkłady i szybko zapadające w pamięć refreny gwarantują, że płyta "Królowie życia" szybko stanie się imprezowym klasykiem.

LENA RD: www.facebook.com/dirtylena


Gang Albanii na platformach cyfrowych:
iTunes:itunes.apple.com/pl/album/kro.. .
Google Play: play.google.com/store/music/a.. .
Muzodajnia:www1.plus.pl/muzodajnia/main/a.. .
PlayTheMusic: www.playthemusic.pl/mp3/utwor... .
Ptmusic: www.ptmusic.pl/main/album.htm .

Streaming:
Spotify: play.spotify.com/album/7ydKhZ.. .
WiMP: play.wimpmusic.com/album/4475.. .
Tidal: listen.tidalhifi.com/album/447.. .
Deezer: www.deezer.com/album/10075526

Title: Blachary ;
Artist: Gang Albanii ;
Album: Królowie życia ;
Producer: Rozbójnik Alibaba ;
Lyrics: Popek, Borixon ;
Video: Evil Eye Studio ;
Label: Step Records ;

Loading related videos...