2,620,238 views 137 on YTPak
25,372 902

Published on 22 Sep 2015 | over 2 years ago

Grab your copy on:

Beatport: btprt.dj/1Ynpaa3
iTunes: apple.co/1Ynpdm9
Melon: bit.ly/1YkMAiA
Soundcloud: bit.ly/1JdYTRy

Bueno Clinic | www.fb.com/buenoclinic
DNF | www.fb.com/dnfofficial
Vnalogic | www.fb.com/vnalogicmusic
Xoni Records | www.fb.com/xonirecords

XONI Records po raz kolejny atakuje materiałem, który z całą pewnością opanuje parkiety taneczne nie tylko w naszym kraju. Co trzy głowy, to nie jedna: ' I Love Sex With My Ex' to dzieło trójki producentów, którzy mają już na koncie wielkie sukcesy.

Bueno Clinic to twórca przeboju 'Sex Appeal', którym podbił nawet koreańskie listy przebojów, dzięki czemu miał okazję wystąpić na festiwalu Electrodash w Seulu. Duet DNF & Vnalogic jest odpowiedzialny za jeden z największych, krajowych hitów ostatnich lat 'I Go Back To Amsterdam', który niedawno doczekał się wznowienia i kilku nowych remiksów, nakładem XONI Records.

Wspólnie wykręcili numer, który wpada w ucho już od pierwszych dźwięków! 'I Love Sex With My Ex' to zgrabne połączenie wszystkich aktualnych trendów we współczesnej muzyce tanecznej - pompujący rytm i big roomowa energia w połączeniu z chwytliwym motywem zagranym na trąbce tworzą ponadczasowego sztosa, który bez problemu podbije serca klubowiczów. Jednym słowem: bounce! Przed Wami kandydat do parkietowego hitu tego roku, poczekajcie aż usłyszycie go na klubowym nagłośnieniu!

VIDEO: www.stykky.pl (Materiał zarejestrowano podczas Miss Club Poland)
Customize Your Hybrid Embed Video Player!

6-digit hexadecimal color code without # symbol.

 

Report video function is under development.

 


Loading related videos...