1,540,976 views 213 on YTPak
2,562 563

Published on 23 Jan 2016 | over 2 years ago

Vetem per te qeshur 2017
Vetem per te qeshur 2018
Kafshet e Çmendura 1
Xhaja i Rilindjes - Pjesa e 2-të
Video Qesharake 😂
Video Qesharake Me Beba
Video qesharake 2015 - Kënaqu duke qeshur
Vetem shife dhe do shkrihesh , Funny vidieo
PORTIERI QE PRET PENALLTITE ME KOKE.
Deshtimet me te Cuditshme ne Parkim... Pjesa e Pare !
Foto te Pafajshme qe mund te kthehen '' te pista '' vetem me pak Editim
Gjera te Cmendura qe vetem ne Australi mund ti shikoni !!!
Kuriozitete te pabesueshme por te verteta Everything Zone
Ardi Daullxhiu shan Ujkun e Cerrikut (Fute ne bythe)
Zone e lire - I mjeri me i famshem ne Shqiperi/Ardi kercenon me thike! (26 maj 2017)
Customize Your Hybrid Embed Video Player!

6-digit hexadecimal color code without # symbol.

 

Report video function is under development.

 


Loading related videos...