1,713,406 views 217 on YTPak
14,109 663

Published on 27 Mar 2016 | over 2 years ago

Bu videoda zenginlerin satın alabileceği pahalı ürünleri derledik.
► İlginç, tuhaf, komik ürün videolarımız tam şurada: goo.gl/gNhqBa

Bu videoda çok parası olanların satın alabileceği pahalı ve ilginç ürünleri bir araya getirdik.

İlk ürünümüz 24 ayar altından yapılmış tuvalet kağıdı. İnanılmaz ama bir rulosunun fiyatı tam 4 milyon lira.

Bu gördüğünüz su altı motosikleti. 60 bin liraya satın alıp suyun altında gezebiliyorsunuz.

Sıradaki ürünümüz, çok namlulu bir paintball silahı. Dakikada yüzlerce boya topu atabilen silah 7 bin liraya sizin olabilir.

Buysa Samsung’un 4K özellikli 110 inç televizyonu. 135 bin liraya satılan ürün sayesinde evinizde küçük bir sinema salonu oluyor.

İşte bu da içine insanların içine girip oynayabileceği boyutlarda bir şişme langırt sahası. 12 bin liraya alıp arka bahçenizde arkadaşlarınızla çekişmeli maçlar yapabilirsiniz.

Bu küçük ve sevimli arabanın özelliği güneş enerjisi ile çalışması. Saatte 40 kilometre hız yapabilen aracın fiyatı yaklaşık 25 bin lira.

UFO’ya benzeyen bu deniz aracı süper lüks bir yat. Asıl özelliği, denizin üstünden belirli bir seviyeye kadar yükselebilmesi. Bunu özel bir teknolojiyle yapabilen yatın fiyatı henüz açıklanmadı.

Bu gördüğünüz 30 metre uzunluğunda bir uçurtma. Gerçek mavi balina boyutlarında olan devasa uçurtma 10 bin liraya satılıyor.

Sıradaki ürünümüz 35 bin lira satış rakamı olan süper güçlü bir ATV. Patlamayan özel lastikleri ve güçlendirilmiş yapısı sayesinde her koşulda gidebiliyor.

Buysa bahçesinde minyatür bir demiryolu kurmak isteyen zenginlere özel. 65 bin liraya satılan ürüne raylar, lokomotif ve vagonlar dahil.

Akvaryum ve yatağı birleştiren bu ürün sayesinde balıkları izleyerek uykuya dalıyorsunuz. Bu keyfi yaşamak için 35 bin lira ödemeniz yeterli.

Sıradaki ürünümüz 15 bin liraya satılan lüks bir banyo. Jakuzi, su masajı, müzik yayını ve ayak masajı özellikleri var.

Bu süper lüks motosikletin özelliği, motorunun Maserati olması. Cenevre Motor Fuarında sergilenen motosikletin satış rakamı henüz belli değil.

Buysa sıradışı tasarımlı küçük bir yat. 7 metre uzunluğunda ve 10 kişi kapasiteli. Fiyatı, 1 milyon lira civarında.

Sıradaki ürünümüz, satış fiyatı 30 bin lira olan şişirilebilir bir oda. Hafif ve katlanabilir olduğu için her yere götürülebiliyor.

Bu deniz taşıtı hem tekne hem de yarı denizaltı. 150 bin liraya satılan bu zengin oyuncağının özelliği, suyun altında kalan bir kamarasının olması. Böyle bir manzara eşliğinde çok keyifli zaman geçirebiliyorsunuz.

Buysa dünyanın en pahalı kaykayı. Altın seven zenginlere hitap eden kaykayın fiyatı 37 bin lira.

Sırada tasarım harikası olan bir tekne var. Altındaki özel kanatçıklar sayesinde gövdesi su yüzeyine temas etmeden gidiyor. Saatte 50 kilometreye kadar çıkan tekne 75 bin liraya sizin olabilir.

Bu üç tekerlekli motosikletin özelliği, helikoptere dönüşebilmesi. Uçmak istediğinizde tepedeki pervaneleri açıp havalanıyorsunuz. Fiyatı 850 bin lira.

Buysa kurşun geçirmez bir takım elbise. 60 bin liraya satılıyor. Kumaşın içinde kurşunları durdurabilen özel bir katman var.

Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın:
Yapyap: www.youtube.com/yapyap
Oyun Delisi: www.youtube.com/oyundelisi
BonbonTV www.youtube.com/bonbontv

OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Customize Your Hybrid Embed Video Player!

6-digit hexadecimal color code without # symbol.

 

Report video function is under development.

 


Loading related videos...