18,539,740 views 415 on YTPak
47,463 3,580

Published on 27 Nov 2015 | about 1 year ago

Capital T sjell video projektin e radhes te titulluar "Pare Pare"

Produced by: Mixey (Authentic Ent.)
Lyrics: Capital T
Video: Max Production
Publisher: OnAirMusic www.facebook.com/OnAirMusic

Degjoje dhe Shkarkoje falas me kualitet te larte HQ ne :
soundcloud.com/authenticloud/capital-t-pare-pare

© Authentic Entertainment 2015

Loading related videos...