917,536 views 277 on YTPak
1,708 300

Published on 01 Sep 2014 | over 3 years ago

Samanyolu TV’nin büyük ilgiyle izlenen Küçük Gelin dizisi yeni sezonda Pazar günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz sezon reytinglerde zirvede yer alan Küçük Gelin, yepyeni hikayesi ile 31 Ağustos Pazar akşamı izleyicisi ile buluşuyor.

Küçük Gelin 42. Bölüm Youtubede İzleyenler neler ile karşılasacak;

“Çocuk Anneler” Heyecan Dolu Yeni Sezon Bölümleri ile Başlıyor

Yeni yayın döneminde çocuk annelerin dramlarını ekrana taşıyacak olan ve yeni bölümleri büyük merakla beklenen Küçük Gelin dizisi, 42. bölümüyle ekrana geliyor.

Küçük yaşta anne olan çocukların dramlarının ekrana taşınacağı Küçük Gelin dizisinin bu bölümünde; Kızının Zehra olduğunu öğrenen Melek, bir an önce ona kavuşmaya çalışır. Artık küçük bir gelin olan Zehra ise büyük bir bunalım içindedir. Nujin Ana’nın baskısından sonra kendine gelen Ali, yaptıklarından dolayı büyük pişmanlık yaşar. Kendisine ve Zehra’ya yaşatılanların bedelini ödetmek isteyen Ali, konağa gider ve hesap sormaya çalışır. Konakta gerginlik devam ederken Cemal’in öldürülmesi ile ilgili Kadim’e gelen bir telefon, sürpriz olayları da beraberinde getirir. Sonunda Zehra’ya ulaşmayı başaran Melek, kızını hiç ummadığı halde bulur. Zehra hayatına kıymaya karar vermiştir.

Küçük Gelin, yeni sezonun ilk bölümüyle ile 31 Ağustos Pazar günü, saat 20.45’te Samanyolu TV’de.
Customize Your Hybrid Embed Video Player!

6-digit hexadecimal color code without # symbol.

 

Report video function is under development.

 


Loading related videos...