5,123,594 views 931 on YTPak
18,000 1,205

Published on 19 Jul 2015 | over 2 years ago

Subtitled in English: youtu.be/Ysk5hQOxm9U
Auf Deutsch untertitelt: youtu.be/XdIuCHbHg-4
Subtítulos en Español: youtu.be/HvawbQCXohw
ترجمة إلى العربية: youtu.be/_HD_O5Xos78

Berk Ataman, müzik yapımcısı olarak parlak yıllarını geride bırakmıştır. Mesleğinde soğuyan Berk, krizin etkilerini silmek için Kıbrıs'ta bir sahil kasabasında hayatını sürdürmeye karar vermiştir. Gönül işleriyle de arasının iyi olmadığından yaşadıklarından sonra artık emindir. 13 yılını bu şekilde sakin, huzurlu ve yalnız bir şekilde geçirmiştir. Evi ve teknesi hayatındaki en önemli iki şeydir, başka bir derdi de yoktur. Ta ki Ezel ile tanışana kadar... Ezeli her anını dolu dolu yaşayan, yetenekli, neşeli ve heyecanlı ruhuyla Berk'in karanlığa gömülen dünyasını aydınlatmaya başlar. Ancak bu aydınlık yeni bir karanlığı da beraberinde getirecektir. Çünkü Ezel ile ilgili alacağı bir haber ikilinin aşkını büyük bir sınavdan geçirecektir.

Yönetmenliğini yerli gişe sinemamızın verimli sinemacılarından olan Biray Dalkıran’ın üstlendiği romantik komedi türündeki filmde başrolleri Gizem Karaca ve Barış Kılıç paylaşırken onlara kadroda, Asuman Dabak, Ayşen Gruda, Serhat Özcan, Orçun Kaptan, Yıldız Kültür isimleri eşlik ediyor.

Seni Seviyorum Adamım Full HD Tek Part'ta izleyin.

www.vtrproduction.com
seniseviyorumadamim.com/
www.facebook.com/seniseviyorumadamim
twitter.com/ADAMIMfilm
instagram.com/seniseviyorumadamimfilm

Yönetmen: Biray Dalkıran
Yapımcı: Galip Gültekin, Berk Sağlık, Sonku Gültekin
Oyuncular: Gizem Karaca, Barış Kılıç, Ayşen Gruda, Yıldız Kültür, Serhat Özcan, Asuman Dabak, Orçun Kaptan, Emre Koç, Aslı Omağ, Murat Serezli, Görkem Yeltan, Aslı Bankoğlu, Cemre Burcu Tosun, Hakan Türkşen, Gökçe Suyabatmaz, Kemal Erek, Kubilay Güleçoğlu, Erol Refikoğlu
Customize Your Hybrid Embed Video Player!

6-digit hexadecimal color code without # symbol.

 

Report video function is under development.

 


Loading related videos...